DOSTĘP DO TELEWIZJI CYFROWEJ

 

Jeśli jesteś naszym Abonentem to właśnie w tej chwili możesz oglądać telewizję w cyfrowej jakości BEZ DODATKOWEJ UMOWY. Zaprogramuj telewizor :-)

Kanały telewizji cyfrowej dostępne są  bez dodatkowych opłat do czasu zakończenia emisji testowej i nie stanowią oferty Operatora.

Cyfrową jakość udostępniamy Abonentom, którzy posiadają pakiet rozszerzony.

Do odbioru telewizji cyfrowej potrzebny jest telewizor z wbudowanym tunerem DVB-C lub dekoder, który udostępniamy.

 


Jeśli Twój telewizor nie jest dostosowany do odbioru telewizji cyfrowej ZAPRASZAMY PO DEKODER.

DEKODER ADB 3830:

Bez nazwy-5
 Cyfrowa nagrywarka na dysku USB Po podłączeniu do dekodera dysku USB uruchomiona zostaje funkcja cyfrowej nagrywarki. Pozwala ona na nagrywanie bieżących programów, jak i zaplanowanie nagrań na przyszłość, które będą wykonywane nawet podczas nieobecności użytkownika.
 Nagrywaj, przewijaj, oglądaj kiedy chcesz
 Zaplanuj swoje nagrania
Bez nazwy-6 Przejrzysty i nowoczesny przewodnik po programach EPG Elektroniczny Przewodnik po Programach to zawsze aktualny program telewizyjny, wyświetlany na ekranie telewizora. Informuje o programach aktualnie nadawanych oraz na kolejne 7 dni. Pełni rolę „elektronicznej gazety” z programem telewizyjnym.
Bez nazwy-7 Łatwa w obsłudze blokada rodzicielska Ochrona rodzicielska pozwala na zablokowanie dostępu dzieci i osób niepełnoletnich do audycji kierowanych do widzów dorosłych. Po aktywacji tej funkcji dostęp do kanałów w ograniczeniem wiekowym będzie wymagał podania kodu PIN.
Pełna kontrola nad dziećmi
Zabezpieczenie kanałów kodem PIN
Bez nazwy-8 Funkcja TimeShift w pamięci USB W trakcie oglądania programu można zatrzymać każdą audycję nadawaną na żywo, odejść od telewizora (np. odebrać telefon), a po pewnym czasie kontynuować oglądanie programu, filmu bądź meczu od momentu zatrzymania.
Zatrzymuj, przewijaj, odtwarzaj
Pauzuj programy na żywo
Bez nazwy-9 Serwis „Twój TiViK” Serwisy interaktywne mogą obejmować np:

  • lokalne portale informacyjne (wiadomości, oferty TKK, ogłoszenia lokalne)
  •  radia internetowe (kilkadziesiąt tematycznych stacji z muzyką)
  • informacje o pogodzie w Krasnymstawie i na świecie
  • oraz wiele innych

PILOT

Komentarze są wyłączone.